מגנט לדלת

קטלוג דגמי 2020
לצפייה במוצרים +
אין ספק כי מגנט לדלת מהווה את הפתרון האיכותי והיעיל ביותר לשינוי מראה הדלתות בביתכם או במשרדכם. כל שיהיה עליכם לעשות זה לפנות אל חברת קלאסדור המקצועית ולבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר והגודל הרלוונטי לדלת שברצונכם לשדרג. הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לעמוד לרשותכם, לייעץ ואף להמליץ על הציפויים העדיפים לכם והעיצובים החדישים והמיוחדים ביותר שעומדים לרשותכם, זאת בהתאמה לצרכים האינדיבידואלים שלכם.  

גלו את מגוון היתרונות של מגנט לדלת

  מגנט לדלת יכול להתאים למגוון של דלתות, לרבות דלת כניסה מתכתית כמו פלדלת ואפילו דלת לממ"ד. פריט ייחודי זה טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות מרשימים, אשר ללא ספק יוכיחו כי זו הפתרון המושלם לשדרוג המראה של הדלתות שלכם. בין היתרונות השונים, נוכל למצוא גם את הנקודות הבאות:
  • קיים מגוון רחב של עיצובים למגנטים לדלת. כך שלמעשה תוכלו לבחור בעצמכם את העיצוב הרצוי באופן שיתאים לשדרוג או שינוי העיצוב של הבית שלכם באופן מדויק.
  • גם במידה ואתם פשוט רוצים לשנות את חזות הכניסה לביתכם, תוכלו לעשות זאת עם מגנט לדלת ולהחליפו בכל עת שתרצו בעצמכם. פעולה פשוטה שתעניק לכם שליטה מלאה על העיצוב של הבית.
  • התקנתו של מגנט לדלת אפשרי ובר ביצוע אפילו ללא הסיוע של אנשי מקצוע מוסמכים. ההתקנה היא פשוטה וניתן יהיה להשלים משימה זו בכוחות עצמכם.
  • ציפוי דלתות זה אכן ניתן ליישום על ידי מגנט, נקודה אשר מאפשרת גם את הסרתו ושימוש חוזר בו לפשוטים הרבה יותר.
  • בעת הסרתו הפשוטה של המגנט לדלת לא יישארו סימנים או שריטות על גביה.

מגנט לדלת - פתרון מושלם לכל מי ששוכר דירה או משרד

אמנם קיימת אפשרות נוספת לשדרוג המראה של הדלת, אך במידה ואתם שוכרים דירה או משרד, לא תמיד יהיה פשוט לקבל אישור להדבקה של טפט קבוע לדלת. כך שמגנט לדלת מבית חברת קלאסדור יהיה ללא ספק הפתרון המתאים לכם ביותר. המגנט ישפר את המראה של כל החלל באופן משמעותי, זאת על ידי השגתו של העיצוב הרצוי עליכם, הוא יהיה בעלת עלות נגישה לכל כיס ואף יעניק לכם את האפשרות להסירו בסיום חוזה הדירה או המשרד שלכם. מעוניינים בעיצוב חדשני ומרשים במיוחד לדלת שלכם? אנו בחברת קלאסדור מזמינים אתכם לעיין בין האפשרויות השונות העומדות בפניכם, לרבות ציפוי PVC מיוחד בדוגמאות ועיצובים ייחודיים שלא הכרתם עד היום. תוכלו כעת לבחור גם בין ציפוי מגנט לדלת או טפט. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהתאמה של הפתרון הנוח והיעיל ביותר אשר עונה בצורה מדויקת על כלל הצרכים וההעדפות העיצוביות האישיות שלכם.

ציפוי מגנט לדלת – העיצוב מעולם לא היה פשוט יותר

אמנם קיימים סוגים שונים של ציפויים לדלת, אך אין ספק כי ציפוי מגנט לדלת יהיה זה אשר ימשוך את תשומת ליבם של אנשים רבים. לא מעט אנשים מתגוררים כעת בשכירות או שוכרים משרד, ומגלים כי דלת הכניסה שלהם אינה מרשימה כפי שהיו רוצים שתהיה. חשוב לציין כי עיצוב מחדש של הדלת שלכם יאפשר את שדרוג העיצוב במקום ויעניק לכם אפשרות לבחור ביצירתה של אווירה ייחודית שהעיצוב הנוכחי לא איפשר עד כה.
  • ניתן למצוא ציפוי מגנט לדלת במגוון רחב עיצובים והדפסים. בכך תוכלו ליצור כל מראה שרק תרצו, בין אם קלאסי וסולידי יותר, או אפילו צבעוני ושמח אשר מתהדר בעיטורים ססגוניים.
  • ציפוי מגנט לדלת לא ידרוש מכם עבודה קשה בעת התקנתו. תוכלו להשלים פעולה זו בעצמכם ללא עזרתם של אנשי מקצוע וכך לחסוך גם בעלויות אלו.
  • את הציפוי ניתן יהיה להסיר בתום תקופת השכירות, זאת מבלי להשאיר סימנים או שריטות על הדלת. בדיוק כמו עם כל מגנט אחר, הסרת ציפוי זה תהיה פשוטה מאוד.

ציפוי מגנט לדלת - משדרגים את הדלת בקלות וביעילות

חברת קלאסדור מעמידה בפניכן את האפשרות לקחת את הדלת המתכתית והסטנדרטית של הבית, הממ"ד או אפילו של המקרר ולהפוך אותה ליצירה מיוחדת אשר עונה לטעמכם העיצובי באופן מדויק. כל זה מבלי לספוג את העלויות הגבוהות של החלפת דלת, מבלי להדביק עליה דברים שלא תצליחו להוריד בשלב מאוחר. מבלי לעבוד קשה בשינוי העיצוב הכולל של הבית, תוכלו גם אתם לשדרג את העיצוב של כל חלל בקלות על ידי מגנט לדלת.

לעיצוב הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם